Ranč u Bobiho Nový Tekov

Ranč u Bobiho Nový Tekov

Hlavná 85, 935 33 Nový Tekov

menucka.sk/ranc-u-bobiho

Na Ranči u Bobiho nájdete všetko, po čom detské srdce a duša túžia. Kone, minigolf, bazén, detské ihrisko,… a samozrejmosťou je, že všetko ostatné vieme pripraviť na mieru podľa najodvážnejších detských túžob a fantázie. A čím sa radi pochválime? Všetko máme na jednom mieste. Nakoľko je celý areál oplotený, deti sa „nezatúlajú“ mimo ranč a zároveň im nič nebráni užiť si pocit voľnosti a slobody pri všetkých atrakciách, ktoré ponúkame.

Deti sa v letnej sezóne vyšantia vo vonkajšom bazéne, užijú si bez obmedzení všetky lákadlá gazdovského dvora so zvieratkami, vybláznia na detskom ihrisku, zahrajú tenis, minigolf, zajazdia na bicykli a zaženú hlad v reštaurácii pri starostlivo pripravovanom detskom menu. Na všetky ostatné želania a nápady detí v pozore čaká personál. Spokojní detskí návštevníci potvrdia, že je to ideálne miesto pre usporiadanie detských akcií v podobe školy v prírode, školských výletov či táborov. Neporovnateľnou a jedinečnou výhodou ranču sú všetky atrakcie na jednom mieste. Malí kovboji môžu celý deň obiehať atrakcie a vy ich máte stále vo svojom zornom poli pod kontrolou.
Ranč u Bobiho Nový Tekov

Ranč u Bobiho Nový Tekov

A ešte oveľa viac ponúka Ranč u Bobiho Nový Tekov.

Mimoriadne lahodné zážitky čakajú hostí na Ranči u Bobiho, kde kuchári majú jedinečný talent pre vytváranie nezabudnuteľných jedál, ktoré odrážajú kulinárske dedičstvo nielen divokého západu. Kuchársky tím sa snaží zapôsobiť na každého hosťa. Naša ponuka siaha od kovbojského menu až po luxusný catering. Samozrejme, že to všetko pri zachovaní autentickej atmosféry ranča. Či už je to jelení steak alebo čiernohorský rezeň, berieme do úvahy aj špeciálne diétne požiadavky od našich klientov.
A najdôležitejšie je, že produkty na prípravu lahodných jedál zabezpečujeme predovšetkým od lokálnych chovateľov výlučne z čerstvého nemrazeného mäsa a z vlastnej 38 árovej záhrady.
Pre usporiadanie rôznych akcií, svadieb a eventov sú k vašej plnej dispozícii:
Reštaurácia – kapacita 100 osôb s vlastným barom.
Záhradná reštaurácia – kapacita 70 osôb + letná terasa s kapacitou 40 osôb s vlastným barom – tu sa nachádza aj bowling.
Veľký salón – kapacita 50 osôb bez baru.
Malý salón – kapacita 30 osôb, bez baru.

Otváracie hodiny

Pondelok

07:00 do 21:00

Utorok

07:00 do 21:00

Streda

07:00 do 21:00

Štvrtok

07:00 do 21:00

Piatok

07:00 do 22:00

Sobota

07:30 do 22:00

Nedeľa

07:30 do 21:00

Adresa

Naša adresa:

Ranč u Bobiho Nový Tekov Hlavná 85, 935 33 Nový Tekov

GPS:

48.2436633, 18.5207193

Telefón:

Naše ďalšie projekty: