Koliba Zlatá Podkova – Košice

Reštaurácia Koliba Zlatá Podkova svojim hosťom ponúka príjemnú atmosféru so širokým výberom slovenských jedál. Nachádza sa v mestskej časti Košice Sídlisko KVP v tichom prostredí s panorámou lúk a lesov.

Koliba Zlatá Podkova

Sídlisko KVP Grunt II. 3140, 040 23 Košice

Atraktivitu územia znásobuje výhodná dopravná dostupnosť pre všetky druhy dopravy, ako aj pre peších. Vďaka svojej polohe a ponúkaným službám je ideálnym miestom pre oddych a relax. Komplexné riešenie Koliby Zlatá podkova reprezentuje nový štýl moderného zariadenia, ktoré symetricky spája všetky ponúkané služby.

DETSKÉ IHRISKO A OKOLIE

Nezabudli sme ani na najmenších návštevníkov. Pre nich máme pripravené detské ihrisko, kde sa môžu vyšantiť na šmýkalkach, hojdačkach, či preliezkach. Takto majú aj deti „kútik“ pre seba a rodičom doprajú čas na vychutnanie špecialít reštaurácie či trochu relaxu. Okolie Koliby Zlatá podkova ponúka možnosti aktívneho i pasívneho oddychu v závislosti od ročného obdobia. Od jari do jesene okolie poskytuje ideálne prostredie pre pešiu turistiku a cykloturistiku. V zime je to hlavne lyžovanie na bežkách. Medzi obľúbené trasy patria Bankov, Alpinka, Jahodná…

REŠTAURÁCIA

Jedlá pripravujeme z kvalitných surovín a podľa tradičných receptov. Za zmienku stojí u nás pečený chlieb, domáce rezance do polievky, ručne lepené pirohy. Samozrejmosťou sú jedlá z rýb a diviny. Uprostred reštaurácie stojí štýlovy gril, na ktorom sa pripravujú špeciality priamo pred zrakmi hostí. Chuť jedál podčiarkuje atmosféra štýlovej slovenskej koliby a jej okolie. Celková kapacita reštaurácie je 60 miest.

SALÓNIK

Salónik s kapacitou do 30 osôb je ideálnym miestom na obchodné stretnutia, mítingy, školenia alebo menšie rodinné oslavy. Štýlovo a moderne zariadený priestor je vhodný aj pre organizovanie prednášok, workshopov, menších rodinných osláv, promócií, ochutnávok vín alebo iných akcií podľa vášho želania. K dispozícií je prístup na internet cez WiFi ale aj ethernet zásuvky a tak isto digitálny projektor s plátnom.

OSLAVY, SVADBY, MEETINGY, KONFERENCIE

Naša party koliba s kapacitou 96 ľudí disponuje barom, vlastnou kuchyňou a toaletami a je vhodná pre typy spoločenských, alebo firemných akcií s možnosťou ubytovania priamo v mieste podujatia. V prípade svadby pre novomanželov ponúkame svadobný apartmán grátis, ako náš svadobný dar a bonusovú poukážku na večeru v našej reštaurácii pri príležitosti prvého výročia sobáša. V prípade konferencií, mítingov a prednášok môžete využiť internetové pripojenie cez WI-FI, digitálny projektor s plátnom a ozvučenie.

AMFITEÁTER

V blízkosti reštaurácie sa nachádza zastrešený amfiteáter s možnosťou konania koncertov, ukážok tancov, či premietania športových zápasov a filmov. V letných mesiacoch usporadúvame každý piatkový večer country koncerty. Okrem toho pre Vás chystáme koncerty známych osobností zo slovenskej aj českej scény. Deti si môžu vychutnať rôzne animácie a premietané kreslené rozprávky. Počas oddychu majú naši hostia možnosť občerstviť sa vo vonkajších bufetoch, vzdialených od amfiteátra len pár metrov, takže im z predstavenia nič neujde.

 

Menučka.sk – denné menu na jeden klik

Otváracie hodiny

Pondelok

11:00 – 22:00

Utorok

11:00 – 22:00

Streda

11:00 – 22:00

Štvrtok

11:00 – 22:00

Piatok

11:00 – 23:00

Sobota

11:00 – 23:00

Nedeľa

11:00 – 21:00

Naše ďalšie projekty: