MiniFARMA pri obci Lubina

MiniFARMA pri obci Lubina
Atrakcie pre deti Farmy Zaujímavosti Zvieratká

MiniFARMA je rodinnou farmou pri obci Lubina v okrese Nové Mesto nad Váhom. S láskou tvoríme areál pre jedinečné zvieratká, ktoré sú neobyčajné hlavne svojím vzrastom. Vy aj vaše deti tak máte možnosť vidieť miniatúrne zvieratká, ako sú miniovečky, minikone, miniatúrneho jeleňa či miniatúrne kengury. Z maxi veľkostí zvieratiek uvidíte maxikrálikov aj maxisliepky. Tiež u nás žijú veveričky, indickí bežci, ježkovia, morčiatka aj zdrobnený baran a mnohé iné zvieratká. 

Čo nás robí okrem veľkosti zvieratiek výnimočnými? Ku krotkým zvieratkám môžete vojsť priamo do ohrady, kde ich môžete pozorovať bez akejkoľvek bariéry, hladkať ich a kŕmiť, a to bez časového obmedzenia. Tak spoznáte ich správanie v prirodzenom prostredí s tým, že tempo prehliadky si určujete vy sami.

Oddychové časti a ihriská

Ak ste si už poobzerali všetky zvieratká, v areáli sa nachádzajú oddychové časti pre rodičov a pri nich ihriská pre deti, a to všetko s výhľadom na zvieratká a farmu. Tešiť sa môžete na klasické aj lesné ihrisko, slamené aj vodné ihrisko, detské brodisko, rozprávkové domčeky a ďalšie detské atrakcie ako šľapacie traktory, vyhliadkové vežičky, šmykľavky a hojdačky.

Občerstvenie

Na takýto celodenný výlet sa, samozrejme, treba posilniť, čo môžete s našimi výbornými lokšíkmi a čerstvo praženou kávou, alebo ďalším občerstvením ako čipsy, tyčinky, keksíky a rôzne druhy nápojov.

Rodinné oslavy a pikniky

Novinkou u nás čoskoro bude nový zrekonštruovaný súkromný areál, ktorý bude ideálny na rodinné oslavy či pikniky. Bude sa v ňom nachádzať krytý altánok pre 25 ľudí, ohnisko, kde si budete môcť opekať aj s pohodlným sedením, a oddychovú časť s hojdacími sieťami a kreslami s výhľadom na naše zvieratká.

Cesta k nám

MiniFARMA je na skok z celého západného Slovenska. Nachádzame sa len 16,5 km od diaľničného privádzača D1 pri Novom Mesta nad Váhom a od odbočky k obci Lubina z hlavnej cesty Nové Mesto nad Váhom – Stará Turá vás už čakajú naše smerové tabule.

Chodia k nám aj regionálne autobusy, no pre istotu si vždy vopred zistite spojenia, pretože ich počet je obmedzený.

Naša adresa: Barina 821, 916 12, Lubina, Okres Nové Mesto nad Váhom

Tel. číslo: 0905 443 404

E-mail: ahoj@minifarma.sk

Web: www.minifarma.sk (pre aktuálne otváracie hodiny a cenu vstupného sledujte náš web)

Otváracie hodiny

Jún – August

Každý deň: 10:00 – 18:00

September – Október 2022

Individuálni návštevníci: víkendy a sviatky 10:00 – 18:00

Organizované skupiny na objednávku: pracovné dni 10:00 – 16:00

Cenník vstupného

Deti (3-14,99r.): 8eur

Dospelí (od 15r.): 10eur

Rodinná SUPER karta: 5,90eur/os.

Deti do 2,99 rokov: ZDARMA.

ŤZP a obyvatelia Lubiny: 0,05 eur.

Možnosť platby kartou.

Naše ďalšie projekty: